| Kuduro a întrebat:

cine stie un server metin2 pvm cu ratele 1000X sau peste

137 răspunsuri:
| Liiidiaaa a răspuns:

Kuduro uite unu HotStyle

Experienta de crescut:3000%
Experienta yang:10000
nu mint
Register:http://hotstylemt2.ro/index.php?s=register
Download:http://hotstylemt2.ro/index.php?s=download
Puate o sati placa la bijuterii sunt armuri epice dar scumpe dar intr-o zi faci 1kkk si lvl 100 sau mai mult iei sckilurile G sau P ce doresti
Funda?

| sura23 a răspuns:

Pai poti juca mt2 fun nu are mc si este pvp-pvm are arme pana in 65 si armuri pana in 70[otel]

| sura23 a răspuns (pentru Marina2010V):

Marina eu am cerut un server pvp ma puteti ajuta va rog mult?

| sura23 a răspuns (pentru cristiann_1462):

Buna TPU ma puteti ajuta? Caut un metin cu rate 1000% fara hummer mt2 si oriental mt2 fundita +vot celor mai bune raspunsuri!

| ratimor a răspuns:

Metin 2 mage e dupa parearea mea cel mai fain mt2 pvm e max lvl 250 e batalie + 9 la maga otel care evoloeaza in king 1 apoi in posedata... e fain dar momentan lucreaza la site din 20 iulie nu stiu dc nu mere

| BaDMeeTsEviL a răspuns (pentru aNdreyu27819):

Mijagi e cu hamachi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2rospeed ratele varieaza intre 500-1000% de ex o zii 500 urmatoara 600 etc dar nu prea se observa cresti la fel laughing

| SPERMO a răspuns:

Mannn lasa-i pe ei
ia bagate pe metinu http://hotstylemt2.ro/index.php?s=home asta ca is ratele de 3000% si ii super tare te pup :X funda?

| AndreeaPrincess12 a răspuns:

Nu stiu daca corespunde, dar incearca metin2united! eu joc si imi place! cresti la greu, iar banii...te trezesti cu cativa kk(banii de pe metin) cat ai clipi!
mult succes! Ti-l recomand

| MaNu2002 a răspuns:

Hei... uite un metin in care poti creste foarte repede, dar itemele se face mai greu ://.
Site : http://www.dark-fusion2.eu/server1/
:) Enjoi. >; d<
Fundoii?;;)

| Asp1r1Na a răspuns:

Xlove54 ce-i ala happy? vrei un metin2 smecher kuduro i-a de aici EpicalMetin2, iti dau si site-ul, epicalmt2.ro/index.php?s=home

| Dark213 a răspuns:

EuropeanMetin2 http://emt2.zapto.org/ iti recomand RATE mari, te da la lv 44, Iteme+9 la magazin 1 Yang, la inceput iti da 10kk.[ FUNDA?]

| cenumesamipun a răspuns:

Scuze de post dar fiti atenti ca pe lunaris mt2 am pierdut vreo 10 moduricrying( si ce doamne am stat sa le fac abia am facut alea intro luna si mondial e gol abeqa il joaca 100 playeri

| mariusboy2 a răspuns:

Stiu eu un metin pvm rate 1000 sau 1500 incearca metin2gth multe evolutii armuri noi mape noi etc... nivel maxim 250 daca vrei poti dona sa faci 255. Mie mi se pare destul de fain inceracal si ubig grin. Funda?laughing

| Dinca_Alena_1985 a răspuns:

Salut Daca chiar vrei un Srv de Metin2, Ti-as sugera sa joci HammerMt2 e cel mai bun Srv de metin2 NU ESTE PVM si doar pvp toate itemele (Care ezista) cu 1 yang la magazin te da 255 din prima skiluri P etc, etc, etc. Mai mult este ca totul cu maxim 1k la shop ai 255 full iteme la shop sper sa-ti fiu de folos, funda?

| ionut456 a răspuns:

Http://www.advance2metin.com/ e super tare metinul! Sa facut update!

| Mark_Marku_1984 a răspuns:

Ma nu este un metin

| alingm10 a răspuns:

At dau eu ancearca metin2 tgm ai fain rate 6000 la sip batalie si otel +9 1k bafta funda+

| guitarforest a răspuns:

Metin4Yours sau Metin2HotStyle

| OmulCUMAsina a răspuns:

Metin2 Revomondial

| Alexanul a răspuns:

Iti zic eu un metin pvm pvp care iti va placea ff mult cel putin mie imi place uite aici server http://www.metinyoneis.com/index.php

| pNc69 a răspuns:

Salut daca vrei iti spun eu cateva:
Metin2oradea
Metin2aventure (s-a redeschis)
Metin2epical
Metin2merkury
Metin2HotStyle(cred ca asta are 1500-200)
Metin2Apollo
Metin2Antic
Metin2Mage
si mai stiu daca vrei sa ma contactezi id de mess este djsergiu_2000@yahoo.com

| Bosica_Bozica_1994 a răspuns:

Caut si eu metin or decare na fara ro si daca vrei sa te apusi cu mine fatem cot preuna daca vrei ai aidiu meu bosica bozica asta e fazbucu meu

| Lixandru_Petra_1976 a răspuns:

Mt2Asura este frumos si hotstyle esti oprostie lag BUG arme mai bune de lv mic decat mai mare

| Holtei_George_1998 a răspuns:

Metin2 hot style intr-o zi faci lv 100 si ceva si pica bani usor
ratele sunt 3000%

| Costelus21 a răspuns:

Incearca asta :http://www.epicalmt2.ro/index.php?s=home e bestial!

| Costelus21 a răspuns:

Funda?laughing

| caty_3556 a răspuns:

Http://www.hotstylemt2.ro/index.php?s=home Este super eu joc de 3 ore si am lvl 120