| Dita_Madalin_1996 a întrebat:

cum as putea sa fiu faimos pe YOUTUBE si sa fac bani din Youtube? Cum pot face mai multe subscribe uri acesta e canalul
WWW.YOUTUBE.COM/MADUTZTUBE

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Cu siguranta nu cu SAMP si CS 1.6 in 2019. Daca vrei neaparat astea incearca Twitch. Jocuri mai noi, sau populare cum sunt Dota 2, LoL sau Fortnite au mai multe sanse. La fel daca e in engleza.

| DarthNiger a răspuns:

In primul rand trebuie sa stii cum sa faci YT, oricine se apuca de YT dar nu oricine poate sa devina popular, trebuie sa ai o personalitate interesanta, sa stii sa atragi lumea, sa stii sa distrezi lumea, sa faci videoclipuri interesante, bine editate, sa primesti promovari ca sa te faci cunoscut, sa faci clipuri virale, nu e deloc asa usor, daca tu crezi ca daca o sa fac YT cateva luni gata o sa castigi sume mari de bani? dureaza ani de zile sa devii youtuber cunoscut si putin noroc.