| Den1470 a întrebat:

dati-mi idei de jocuri faine pentru un calculator cu un procesor 1.6 GHz si 3 GB RAM. Funda cele mai faine!

5 răspunsuri:
| Florian_Geany_1972 a răspuns:

Pai nu prea sunt dar uite aici:
COUNTER STRIKE
Gta san andreas(se mai misca si cu lag)
Fifa 02 (merge si cu lag, dar nu mult)
mafia 02(joc foarte bun, e la fel ca gta sa.
gta 3 (cred ca il stii, dar e fain.)
max payne 2 (joc foarte bun merge aproape pe orice calculator
Call of duty 2 (merge la fel ca max payne)
gta vice city joc si el fain, l-am terminat de aproape 100 de ori :X.
Sper ca team fost de folos! daca mai vrei uitate aici:https://www.youtube.com/watch?v=TdqAz7uJnTA

| Florian_Geany_1972 a răspuns:

Sau mai uite aici:Nfs Most Wanted, nfs undergount 2-1,(amandoua sunt cu masini), sau bmw m3 changlle....plm cum se scrie (toate sunt cu masini, mai ales ala bmw m3 trebuie sa ii faci tu setarile big grin, funda?

| Florian_Geany_1972 a răspuns:

Sau hal life 2-1 ma rog...

| Badea_Mihai_1995 a răspuns:

Eu ti-as sugera Price of Persia 3, Fifa 07, Prince of persia 2 un joc cu parcowr este foarte misto, Need For Speed MW 2005. Sper ca am fost de ajutor

| Iancu_Bogdan_1980 a răspuns:

Gta 4