| Eman97 a întrebat:

Dau funda cui ma ajuta. De cateva zile daca incerc sa deschid un joc imi da o eroare "this program doesn't respons" si daca dau sa vad ce are imi arata "APPCRASH". Asa patesc la LoL si Fifa 2011.

Răspuns Câştigător
| h4mh4m a răspuns:

Pai in primul rand, poate ai un virus?happy
Sau daca patesti chestile astea si cand tragi jocuri sau fisiere arhive mari dupa internet si iti da ca sunt corupte sau chesti sa nu fie de la rami, si in ultimo rand posibil sa fi sters niste fisiere cum ar fi Microsoft visual studio redistributable package, bafta