| superbarbat a întrebat:

De cateva zile SA-MP-ul pe unele servere de exemplu Romania Super Stunt (RSS)imi zice The server didn't respond.Retying...Cum rezolv, trebuie sa imi fac un user nou din Control Panel sau ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut o versiune noua de SA:MP 0.3.7 o descarci de pe site-ul oficial. FUNDA?

| superbarbat explică (pentru anonim_4396):

Mersiwinking Fundita e a ta.P.S.Ai skype sa filmam amandoi ca nu am cu cine filma...

| anonim_4396 a răspuns (pentru superbarbat):

Am skype...Dar nu pot face un film momentan. ocupat cu scoala.

| superbarbat explică (pentru anonim_4396):

Ok dar daca nu ai timp putem vorbi doar asa...Il dai?

| anonim_4396 a răspuns (pentru superbarbat):

Nu prea mai intru pe skype, daca e iti dau linkul de la facebook.