| anonim_4396 a întrebat:

De curand am o problema cu jocul Grand Theft Auto:San Andreas.
L-am schimbat foarte mult adica...Masinile sunt toate modate ca toate vehiculele din sa, toate armele la fel, si cateva haine, multe scripturi cleo si cateva asi.
Totul a mers perfect pana acum o saptamana pana am downloadat SA-MP
Si SA-MP-ul a mers super dar cand am folosit un mod numit HeliArmse intampla ceva de atunci:Cand intru intr-un vehicul jocul se blocheaza, ingheata.
Am incercat sa sterg SA-MP am sters si cateva foldere din User Files dar nimic chiar si back-up-ul jocului face asa.
Dar in fine l-am dezinstalat de tot si cred ca nu mai pot juca vrodata SA
Doar daca gasiti Dumneavoastra o metoda de a ma ajuta happy
Funda Raspunsului cel mai clar si cel mai functional.

1 răspuns:
| Miez57 a răspuns:

Pai de la atatea moduri ce ai bagat probabil s-a bugat instalarea si Jocu, stii ce faci? stergi instalare tot si pe urma o iei de la inceput:downloadezi(bagi CDul daca ai)il instalezi si nu mai bagi modeluri de schimbat il lasi cum e el, daca vr intra pe gtaplanet.eu si ia-ti