| akex a întrebat:

Am avut jocul Grand Theft Auto San Andreas pe Windows 7 Ultimate x32bit.L-am dezinstalat, dar am pastrat salvarile.Peste cateva luni l-am instalat din nou si am pus salvarile in el.Cand deschideam jocul si dadeam load la salvari mi se inchidea si aparea asta: http://i.imgur.com/FOQ8m.jpg Ce sa fac sa imi mearga?

3 răspunsuri:
| akex explică:

Am descarcat de pe net salvari si face la fel.

| TraficantDeYubire a răspuns:

Pai cred ca ar trebui sa il dezinstalezi. sa pui din nou salvarile... si apoi inainte de a intra pe joc dai pe iconita click dreapta Run as administrator, si vezi daca iti merge. funda?

| crazyfox112 a răspuns:

Asigurate ca salvarile nu au fost mutate sau modificate (la numele fisierului) si daca nu-i dai de cap descarca salvari de pe net, gasesti greu, gasesti de unde vrei dar merita fiindca si eu am jucat.Bafta!