| anonim_4396 a întrebat:

De curand mi-am facut un sv de metin2, www.metin2marva.ro.
Nu prea ma descurc cu navicatu ....Am o problema cu evolutiile la otele: din otel +9 fac king1, din king1 fac posedata iar din posedata fac beta!
CUM AS PUTEA SA SCOT KING-UL...DIN OTEL +9 SA IASA DIRECT POSEDATA?
SI CUM POT SCHIMBA MATERIALELE DE UPP LA ITEME?
VA ROG AJUTATI-MA!

1 răspuns:
| kapetanuza a răspuns:

Mane daca vr te ajut eu nu le stiu chiar brici dar stiu ceva despre chestile astea dam o adresa de contact ca sa putem vb.
chestia aia cu navicat se rezolva ca daca nu stim ceva stiu eu cum sa caut ca sa gasesc raspuns + ca am avut o data experienta asta eu si cu un prieten si la ce nu mai stiu eu il mai intreb si pe el.