| Ronny22 a întrebat:

De curand mi-am facut un server de metin2 si am o problema... am incercat sa pun marmura binecuvantata la magazin si am pus dar nu merge adica apare ca si cum ar fi gol si nu merge sa il iau pun sau ceva.

1. cum implementez marmura pe server

2.cum fac evolutiile cum vreau eu(ex.: din otel >- posedata si atat)

3.Cum il traduc cu ce program. (e in chinezalaughing)

Răspuns Câştigător
| munteanuandrey a răspuns:

1. daca ai vazut si pe alte servere in loc de marmura niste saculeti si cand ii deschideai iti dadea marmura.
2. poti intreba un admin dep e alte servere ori iti dowladez evolutiiile

5 răspunsuri:
| NOname0917 a răspuns:

Pentru evolutie. te duci le seyong greyong ala de la orci langa intrarea in grota si trebuie sa ai neaparat otel +9, 5 perle albe, 5 perle albastre, 5 perle visinii si 500kk. dupa ce ai toate astea pui armura pe el si dai ok. si gata iti da pose+0 si apoi ti-o faci tu +? vrei ca e in functie de lvl...si avantajul e ca la transformarea otelului in pose nici nu esueaza happy bft

| PestisorDeAur a răspuns:

Eu cred ca e mai bine sa faci un parteneriat cu staff-ul unui server decent... De exemplu steel, chaos, arena. Pe TPU nu te va ajuta nimeni in acest sens. Cand e gata server-ul anunta-ma.

| KuryKaname a răspuns:

Daca e in chineza mai bine nu te baza pe programe cauta un traducator

| hainagiu0000 a răspuns:

Salut! spune-mi si mie serverul de metin, cum se numeste si daca e nevoie de membri in staff ma ofer eu.

| EmyX a răspuns:

Nu stiu daca am inteles ce ai vrut sa zici... Oricum te ajut cu ce pot... Atunci cand o pui in shop iti spune ca acest obiect nu se poate negocia. Mai intai de toate ai nevoie de niste licori. Pui licorile in shop, pui pretul dar nu dai "OK" schimbi locul licorilor cu marmura (le inversezi doar in inventarul tau) pe urma dai "OK" si iti va aparea marmura. Sper ca te-am ajutat.

.