| MadalinLostRoad a întrebat:

De doua zile incerc sa instalez windows imaging component si imi scoate eroarea "The system cannot find the path specified". Am cautat peste tot dar nu am gasit un raspuns pentru cum as putea scapa de eroare, ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Instalezi direct cu installer sau cum? Daca da, copiaza pe desktop fisierele si da-i run de-acolo. Incearca daca ai optiunea custom sa il isntalezi intr-un folder care exista. S-ar putea sa ai si un virus, incearca sa citesti cum poti scapa de el:
http://intimp.ro/jocuriaplicatii-ce-nu-merg/