| EmoPikaChu666 a întrebat:

Este aşa numitul joc IMVU şi aş vrea să aflu dacă este un hack total free fără să plăteşti prin telefon nu ştiu ce descărcare. Vreau să meargă gratis pentru credite şi/sau V.I.P. Mă puteţi ajuta?

2 răspunsuri:
| sighi a răspuns:

Te pot ajuta eu. Dupa cum stii majoritatea site-urilor au descarcare.Incearca sa ceri ajutorul la prieteni de pe mess, sau oameni care ii cunosti din joc si au mai multa experienta.Sunt sigur ca daca dai search pe google vei gasi doar prostii.Incearca cum ti-am explicat eu happy

| EmoPikaChu666 explică (pentru sighi):

Păi ar fi o idee însă nu aş fi dispusă să plătesc 5 sau 10 euro pentru ceva care cu puţină informatică poţi face orice. Există mirc care poate sparge destule chestii însă toată chestia este că nu toată lumea le lasă la îmdemâna oricui. Însă sunt mulţi care au făcut rost de chestii de genul gratis. Spre exemplu cum a existat imved şi puteai avea vip gratuit. Cum a existat acela este imposibil să nu existe şi altceva sau cum era imvu mafias. Oricum joc imvu de cam 4 ani însă nu ştiu noile ''hackinguri''.