| BlackManJe a întrebat:

Eu joc samp pe serverul InDungi, si as vrea sa fac o cerere pe forum ca sa fiu de exemplu politist. Cum fac sa fac o cerere? Adica nu gasesc nici forumul si nici nu stiu ce trebuie sa fac. Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| ConstantinescuMaximilian a răspuns:

Te deuci la factiuni(meseri sau cum ai tu pe forum)--->politie---->depunere cv------->si scrii asta • Nick’name:
• Orasul in care locuiti:
• Sexul:
• Varsta:
• Level:
• Factiunea anterioara:
• De ce ati iesit din ultima factiune:
• Rank-ul ultimei factiuni:
• Rank special intr-o factiune:
• Jobul precedent:
• Nick'name anterior:
• Detineti toate licentele?:
• Vei respecta pe mebrii cu rank mai mare, sau chiar pe cei cu rank egal?:
• Esti de acord ca trebuie sa stai in Police Department pentru minim 2 saptamani?:
• Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume?
• De ce doriti sa intrati in Police Department?:
• Ce ai de gand sa faci in Police Department?:
• Intelegeti ca suntem un departament serios, glumele si prostiile nu-si au rostul?:
• O poza cu /stats & detective /skill 9 & /time ( Obligatoriu! ):
• Scurta descriere a dvs :

uite intra pe siteu asta:www.j2p.ro fa-ti cont intra la factiuni---->police departament si uitate pe acolo

sper sa fiu de folos:D

3 răspunsuri:
| teodora19 a răspuns:

HostName: [0.3x] Buzau-Studio: Descarcati versiunea 0.3x
Address: gta.buzau-studio.com:7777
Players: 16 / 100
Ping: 26
Mode: Unique Script v2.5
Map: San Andreas || Visit www.buzau-studio.com || Register www.buzau-studio.com/forum

Super serverul :X Te astept :)

| narcis111 a răspuns:

Cel mai tare server iti da 500k la inceput sa iti ie masina de la /buycar
HostName: CoolPlay SA-MP Comunity.
Address: 188.241.63.189:7777
Players: 1 / 50
Ping: 19
Mode: Roleplay
Map: • Los Santos •

| XdROp a răspuns:

HostName:(0.3x)Redzmax RPG - Let the gammeddon begin Address: rpg.redzmax.com:7777 Players: 250 / 400 Ping: 24 Mode: RZM:RP v7.0.4 Map: San Andreas

Încă nu ai auzit de comunitatea RedzMax? Alatura-te si tu unei comunitati unde chiar merita sa joci!
Forum: http://forum.redzmax.com
SA:MP: RPG.RedzMax.com