| iintunericul a întrebat:

Salutare TPU, va rog sa ma ajutati si pe mine cu cateva raspunsuri legate de server, mai exact vreau cateva informatii despre serverul samp RPG as vrea sa imi deschid si eu unu si am nelamuriri, va rog sa imi raspundeti in ordine
1 sunt obligat sa imi fac si forum
2 ce trebuie platit (am auzit ca trebuie si platit ceva) forumul sau serverul?
3 daca eu nu las pc deschis si lasa owneri pc deschis, se inchide serverul daca eu inchid pc
4 eu trebuie sa scriu comenzile pentru fiecare gest? si unde trebuie sa le scriu
5 la cine trebuie sa platesc, daca pus laxim 50 de playeri cat trebuie sa donez pentru iei si unde, cum
6 se plateste separat serverul si folumul
7 daca nul platesti ce ti se intampla cu el
8 odata ce ti l-ai creeat serverul il poti sa il stergi
9 este pulat de munca sa fetii un server RPG

1 răspuns:
| AmNevoieDeAjutooor a răspuns:

Nu trebuie platit