| mihai173 a întrebat:

Salut,TPU.îmi puteți spune și mie dacă counter strike global offensive pe steam va fii mai ieftin de Crăciun?

3 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Da, Winter Steam Sael anul trecut a început pe 18 decembrie și s-a terminat pe 2 ianuarie. Iar cu ocazia asta se face 2-3 euro.

| Ax3LdeV a răspuns:

Primul cs go l-am cumparat cu 2 euro al doile cu 5.45 deci daca o sa fie reducere o sa fie la 5.45 sau 6 euro

| Stormtrooper a răspuns:

Probabil se va ieftini cu ocazia sarbatorilor de Craciun. Daca se va ieftini va fi pe undeva pe la 3-4 sau 5 Euro, jocul fiind deja destul de ieftin pentru mare majoritate a utilizatorilor Steam.