| Yoshi87 a întrebat:

Cand va fi urmatoarea reducere pe steam la Counter Strike Global Offensive?

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nimeni nu stie cand vor urma reducerile. Totusi, pentru a fi primul care afla cand se da startul la reduceri, da like Steam-ului pe facebook: http://www.facebook.com/Steam si asteapta noutatile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa reducerile de vara cred ca mai e de sarbatori la iarna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ps. nu cred ca se merita sa astepti 5 luni pentru o reducere de 5 euro, (50%), zic eu

| Manolachi_Marius_2000 a răspuns:

Bai Steamul face reducere la toate jocurile de pasti, iarna in decembrie, in iulie - august, si toamna de halloween

| MariusHere a răspuns:

In iarna.