| Babtan_Gabryel-Mircea_1995 a întrebat:

Intr-un meci de Lol, ranked a trebuit sa plec si am lasat contul afk.
Dupa ce am venit acasa am realizat ca nu imi mai merge contul.
Imi scrie ca, combinatia nume/parola nu este corecta.
Am incercat sa dau,, Am uitat parola" sau,, Am uitat numele de utilizator" dar nu imi trimite nici un email pe cont.
Imi puteti spune va rog cum as putea sa intru din nou pe cont sau daca ar ma fi sanse sa il am?
P.S. DAU FUNDA!

1 răspuns:
| AndreiEOG a răspuns:

Il ai, contul nu e pierdut, daca părăsești meciuri îți da lever Boost si ban temporar fa un Ticket pe site si cere ajutor. Bafta!