| StEaUaVLAD a întrebat:

intrebarea mea este:
eu joc counter strike si as vrea un counter pe care sa imi mearga (aim) adica leis.
Am incercat tot felul de counter strike-uri
Stiu si cateva care merg sar nu imi plac cum ar fi ILKOTO sau Counter strike Bestial...
Pe lant final majoritatea playerilor spun ca merge orice cod acum eu am setat pe OPEN GL dar nu merge...
Daca stiti si altele va rog frumos sa postati intr-un comentariu numele lorbig grin
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ALaBuN a răspuns:

Http://www.extreamcs.com/......60771.html UITE AICI! Funda?

6 răspunsuri:
| ALaBuN a răspuns:

Stiu eu unul e fain si e modificat sa nu iei ban, nici destroy, nici exterminate, nici hack, nimic!
Se numeste Counter-Strike nVidia V3! Funda?

| Betzivanul99 a răspuns:

Fii atent Counter Strike 1.6 nemodificat asta merge orice cod aim ce vrei tu cfg

| StEaUaVLAD explică:

Daca mi-ati da si un link de unde sa iau funda+votbig grin

| StEaUaVLAD explică (pentru ALaBuN):

Daca dai si link ai funda+vot

| Thuglife02 a răspuns:

De unde pot lua si eu Ilkoto?

| DragosIonut14 a răspuns (pentru ALaBuN):

Destroy/Exterminate e acelasi lucru.