| Matei_Raul_1995 a întrebat:

La CS:GO cate victori iti trebuie ca sa ajungi in silver 3 etc...?

2 răspunsuri:
| heldeN a răspuns:

Nu conteaza victoriile, ci conteaza sa castigi multe mix-uri consecutive, doar asa cresti, de ex eu la 96 de victorii aveam legendary eagle, acum am 123 de victorii si am scazut la 2 ak din cauza ca nu mai am team

| anonimguy3 a răspuns:

Nu conteza cate meciuri ai casitgate, la silver trebuie sa castigi 3 meciuri consecutive si faci grad, la nova 4 si de la master guardian in sus 5, 6, 7 si chiar mai mult.