| KingSouth a întrebat:

TPU m-am apucat sa invat LUA pentru MTA (Multi Theft Auto) se joaca cu san andreas. este mul mai diferit decat sa-mp-ul cu mult este PESTE sa-mp, ce vreau eu sa va intreb. am mai multe intrebari, o sa le pun :

1:Cum fac ca serverul meu sa apara la INTERNET ca toate celelalte?

2.Cum modific o mapa (asta stiu cum ) dar cum o pun mai apoi pe serverul meu de MTA?

3.De unde pot lua un Sistem de Inregistrare / Logare pentru conturii

4.Serverul e Roleplay. desi am intrat pe el si imi ramane blocat cand se descarca resursele (0 KB) am vorbit si cu un scripter. in MTA bun Cred eu (Axel) si mi-a zis ca nu stie o.o
Adica. e scripter si nu stie?:O..in fine

5.Va rog sa ma ajutati cat mai repede. trebuie sa fie pe aici cineva care se pricepe la servere MTA / LUA SCRIPTING!
Multumesc anticipat.!

2 răspunsuri:
| KingSouth explică:

Ajutorr! ma ajuta cineva? straight face

| Slaiphar a răspuns:

Daca te mai intereseaza uite skype:
Marian. fcsb60 vorbim acolo!