| raul25raul a întrebat:

Ma gandeam sa ma apuc de youtube. As vrea sa imi spuneti cum trebuie sa fac ca sa imi dea bani pentru clipurile postate. Funda si vot.
skype : cristiano.raulos
mess: raul_bossu_for_you

1 răspuns:
| Nerd³ a răspuns:

Tu apucate, fa vreo 50 de abonati ACTIVI (care sa dea like la videoclipuri) si dupa cauta Fullscreen pe youtube, logo-ul lor fiind un ecran cu un ecran in el. Dupa ce se termina parteneriatul cu fullscreen si ai facut vreo 3-5 mii de abonati, poti incerca cu machinima sau youtube. Ca sa fii sigur ca il iei, trebuie sa ai peste 1000 vizionari zilnice. Bafta