| DumitruCristinelTimusYoutube a întrebat:

Ma intereseaza si pe mine un program de editat videoclipuri si de convertit din FLV in AVI. Vreau sa fie usor de folosit ca nu prea ma pricep. Va multumesc pentru ajutor. Ofer funda la cel mai bun raspuns. O seara buna!

4 răspunsuri:
| Nadeko a răspuns:

Bună. Uite câteva programe de editat videoclipuri.
1. Movie Maker
2. Avidemux
3. Wondershare Video Editor
4. Machete Video Editor Lite
5. VSDC Video Editor
Dar mai sunt și:
6. Shotcut
7. Hitfilm
8. DaVinci Resolve
Sper să îți fie de folos!

| usAlexGTX a răspuns:

Recomand Filmora, VideoPad, sau altele, însă pe toate le poți folosi în versiunea trial, dar dacă te chinui puțin poți găsi cheia programului pe net happy

| DumitruCristinelTimusYoutube explică (pentru Nadeko):

Cel mai usor de folosit care este? Si ma mai intereseaza daca pot converti din FLV in Avi.

| Nadeko a răspuns (pentru DumitruCristinelTimusYoutube):

Ți-am dat programe în așa fel în cât să poți și converti cum ai spus. Niciunul nu este greu, acum depinde cum te descurci tu cu fiecare. Încearcă Avidemux.