| Marius99ful a întrebat:

ma joc PES 13 si am ajuns la Manager Mode pana in anul 2016 cu Man City si nu pre stiu de unde si ce jucatori sa mai cumpar, tinand cont ca il am deja pe Gotze, Reus, Levendowski, Guldogan, Aubameyoung, Hummels si nu stiu de unde sa mai imi iau jucatori foarte buni si tineri, sau cel putin jucatori promitatori, cel cu cele mai multe propuneri de jucatori, va primi funda

2 răspunsuri:
| itexpert a răspuns:

Deulofeu (juca/joaca la tineretul barcelonei)

| Alexuţ02 a răspuns:

Ti-as recomanda pe Lukaku, Benzema, Luis Suarez pe post de atacanti. mijlocas as zice Thiago Alcantara + James Rodriguez, fundasi Sergio Ramos, Pique si portar ti-as recomanda pe De Gea. Sper că te-am ajutat.