| Doodleskull a întrebat:

Am petrecut anul nou de la 11:00 la niste rude pana la ora 2:00 cand am ajuns acasa sa deschid poarta am vazut o stea cazatoare...
Ce semnificatie are tinand cont ca tocmai in momentul acela am intrat in curte pentru prima data in anul 2016!?

Răspuns Câştigător
| Taduic a răspuns:

Daca stai sa te gandesti, uni moldoveni si alte tari care sunt pe stilul vechi sunt inca in 2015, deci nimic. Data calendaristica nu spune multe lucruri, adevarata schimbare calendaristica este la echinoctiu din punct de vedere astral.
Daca esti superstitios, ce alta minciuna as putea sa-ti dau in afara de a avea noroc sau ghinion?

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat