| Kindal38 a întrebat:

Salut TPU! Ma puteti invita si pe mine pe un server de discord cu generator de conturi? (Netflix,steam, uplay etc.) Plss DAU FUNDA

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Stii ca nu exista generatoare de conturi functonale nu? Tot ce fac e :
a. cer bani pentru validare, dar de fapt nu fac nimic
b. iti fura datele
c. a si b simultan.

| LPCTSTR a răspuns:

Stii... astea-s vise pe care si eu le-am crezut reale, dar nu sunt, "generatoarele de conturi" sunt, prin concept, imposibile. Daca ar exista asa ceva, ar exista o mare bresa de securitate din interiorul firmei, ceea ce ar insemna ca respectivele conturi vor avea o valoare si nicidecum nu vor fi date aiurea si tuturor.
Concluzia: multumeste-te cu ce gasesti priatat si nu te mai gandi la absurditati, ca-ti pierzi timpul si mai risti si sa faci vreo boacana de abonament pe care tot tu il vei plati, insa cu bani reali si cu o bataie semnificativa din partea parintilor.

| Kindal38 explică (pentru LPCTSTR):

Omule tu nu stii ce e ala generator de conturi. Am avut un server se numea Strike Gen si generai ce vroiai. Steam avea jocuri. Am prins un cont de ubisoft cu 15 jocuri. Netflix etc. Deci nu mai spune tu ca is vise.

| LPCTSTR a răspuns (pentru Kindal38):

Alea nu sunt generate, fudulule. Alea sunt furate. "Deci nu mai spune tu ca nu is vise."
Credeam umanitatea mai desteapta... macar mai rationala. M-am inșelat.