| wowmentol2 a întrebat:

Mi-as dori sa-mi fac un canal de youtube.Ideea e ca nu stiu ce sa postez pe el.
Ce as putea sa postez? Idei? ..Nici nu vreau sa mi se vada fata

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce vrei, aia postezi. Dacă nu ai nimic de postat, nu postezi. Îți faci canal când ai ceva de spus, de comunicat cu alții. Dacă nu îți pui poza, nu ți se vede fața.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Gameplayuri, discutii pe o tema, wannabe buletin de stiri legate de tehnologie/media/etc.

| VidaAdrian a răspuns:

Ai putea sa faci gaming, gatit, tutoriale, reactii si multe altele dar ai nevoie si de indrumare.Am creeat un curs complet, pas cu pas unde iti arat cum sa iti creezi, personalizezi si cresti canalul de YouTube cu 20 de metode eficiente. Daca te intereseaza si vrei sa ai un canal de succes intra aici:
https://www.udemy.com/......utubeusor/