| cici96 a întrebat:

Cine imi da niste idei despre ce as putea sa postez pe o pagina de facebook? pentru ca as dori sa fie mai ~speciala ~ happy

2 răspunsuri:
| deea31 a răspuns:

Eu as vrea sa te rog ceva, si eu vreau sa imi fac o pagina de facebook, si nu stiu ce nume sa ii pun ma ajuti te rog?

| cici96 explică (pentru deea31):

Vis de copil, ochii fetelor, copilele rasfatate, imaginatia fetelor, totul pentru fete, vis de fata, Doar Noi, Fetele, Visurile Unei Fete, Avem o mintee de copiiiii, Lacrimi de copil, ▀▄▀▄Mere verzi cu puncte gri▀▄▀, →♥← Sexxy angel→♥←, ASta mica e o beStie!, ★ScUzAt-imi tAlEnTuL aStA mIe DeFeCtUl ★ SI CAM ATAT SPER CA TE-AM AJUTAT. DACA ITI FACI SA-MI ZICI SI MIE happy