| vladutt a întrebat:

Pentru a te conecta la internet pe ps2, iti trebuie neaparat un modem WI-FI sau te poti conecta cu un cablu conectat in priza de la casa de la RCS&RDS(PPPoE)? Funda mare!

Răspuns Câştigător
| Laptop8Lover a răspuns:

Nu-ti trebuie neaparat modem. Daca ai un cablu de internet conectat la el ar trebui sa mearga! Funda?

| vladutt explică (pentru Laptop8Lover):

Pot sa te mai intreb ceva? Daca nu am modem si ma conectez de la priza din casa, intru in joc si ma conectez la fel ca la modem, adica ma duc in joc si dau add setting si mai departe?

| Laptop8Lover a răspuns (pentru vladutt):

Da. Mie mi-a mers. Nu vad de ce nu ti-ar merge si tie.

| vladutt explică (pentru Laptop8Lover):

Multumesc foarte mult.