| anonim_4396 a întrebat:

pentru cei care joaca sau au jucat san andreas multiplayer(samp) si au fost lideri la o factiune, imi puteti zice va rog in ce consta testele pentru lider?

3 răspunsuri:
| Zolya_Robert_1998 a răspuns:

Testele pentru lider consta in a sti toate comenzile, de exemplu la politie te intreaba cu ce comanda nu poate cobora traficantul din masina cu ce comanda iti pui arme etc. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| crysty1222 a răspuns (pentru Zolya_Robert_1998):

Si daca vreau sa recrutez membrii cum fac, adica dupa ce ii intreb regulile si restul, cum il fac membru?

| Zolya_Robert_1998 a răspuns (pentru crysty1222):

Asta poti face numai daca esti lider, iar cum ai scris (mai sus) esti lider trebuie sa intri pe forum. Daca vrei sa afli multe mai multe detalii intra pe forum samp, iar acolo gasesti regulile si multe altele si ai putea, chiar sa intrebi alti lideri Funda?