| Alin_Serbanescu_1988 a întrebat:

Salut tpu.ro nu va suparati cum as putea sa promovez un forum cu servere jocuri online (cs1.6, halflife, samd.) www.1la1000.com/forum

1 răspuns:
| ionutmoisei95 a răspuns:

Poti sa ademenesti playeri (la cs)cu o mica publicitate:Sloturi/admine gratis... cereri pe forum ex: www.asdfghcs/forum..vor intra la inceput mai putini. apoi depinde cat de mult lucrezi la cs..la server. daca va fi ok forumul v-a fii popilat..si sa ademenesti playerii sa-ti voteze serverul. sper ca te-a ajutat.