| fmohican a întrebat:

Care siti cum as putea sa populez o comunitate online? (comunitatea are servere de cs / samp / minecraft / metin2 ) dar din pacate mai mult de 85% sunt inactivi atat pe forum cat si pe servere...

PS: dau funda!

2 răspunsuri:
| fmohican explică:

@ValyMT2
La cati subscriberi ai tu, mai bine lasa.

| ValyMT2 a răspuns:

Te ajut eu dar trebuie sa ma ajuti si u pe mine. Eu pot sa iti fac reclama la comunitate pe yt si u trebuie sa imi faci reclama la asta http://www.youtube.com/user/ParaschivValentin/videos?view=0 in comunitatea ta da-mi mesaj privat sa mai vorbim.