| anonim_4396 a întrebat:

spuneti-mi si mie un metin privat dar care sa te dea cu lv mare(de ex:95)si sa ai la shop posedate si kinguri,arme bune(demonice,alebarda, mistica, oxidata)dau funda cui raspunda primul si bine(sa fie functional 24/7)multumesc anticipat

6 răspunsuri:
| Diaconu_Gabriel_1997 a răspuns:

Hammer,mage,playworld mt2

| Victor7boy a răspuns:

Hammer,Steel,ValMondial,United,4Metin PVP.

| Isys a răspuns:

Buna,Cel mai cunoscut metin2 pvp este hammer dar mai este si Metin2TGA la fel de frumos kiss!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Diaconu_Gabriel_1997):

Hammer nu merge sa-l instalez, adica nu stiu ce client sa iau(eu l-am luat pe ala arhivat0si nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar niciunul nu are la shop king sau posedate cum am zis eu mai sus in intrebarestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si niciunul nu merge(sunt off toate)straight face