| anonim_4396 a întrebat:

stie careva daca mai poti juca vindictus in 2016? caut de o ora si am luat toate oficialele si nu merge, stie cineva cum pot sa joc? sau daca se mai poate juca pe europe?

2 răspunsuri:
| MarianM009 a răspuns:

Iti sugerez sa nu te apuci de nici un joc de la Nexon. Toata atentia lor este indreptata spre Riders of Icarus. Chit ca degeaba laughing e plin de boti si playeri nemultumiti.
De asemenea vara asta au vandut Atlantica Online la alta companie.
Overall: Apuca-te de alt joc