| RedSprite a întrebat:

Stie cineva coduri pentru jocul League Of Legends?
confused confused

Răspuns Câştigător
| FloFlo888 a răspuns:

In primul rand Leagu of legends nu e o tampenie de joc si Metin in schimb metinu provoaca dependenta.Nu mai fi tu sigur numai pe variantele tale. Faza cu codurile este adevarat ca primesti ban foarte repede si... nu se spune coduri si hackuri codurile sunt doar pe cs

56 răspunsuri:
| EFE21 a răspuns:

Nu exista! DOTA 2 > DOTA 1 > LOL - joaca-te DOTA e mult mai bun ca lol.tongue

| Haose_5094 a răspuns:

De cand s-a tradus LoL in romana s-au apucat toti ratatii sa se joace, va recomand sa ramaneti la Metin2, nu avem nevoie de mai multi prosti in LoL. Voi credeti ca League of Legends e ca orice besina de joc gen Metin2? Nu exista coduri pentru jocul asta, si chiar daca ar exista, ai fi banat in maxim 30 de secunde pe IP direct.

| RedSprite explică (pentru Haose_5094):

Esti cel mai mare cretin din univers! tongue

| Haose_5094 a răspuns (pentru RedSprite):

Te-ai gandit mult? laughing

| RedSprite explică (pentru FloFlo888):

TU esti cea mai mare cretina din cate am vazut! Spanzurat-o!

| RazvanStefan a răspuns (pentru Haose_5094):

Multa dreptate ai. Cel mai bine joaca si u pe west pentru ca toti copii o sa se bage pe eune ca e in romanai happy

| RazvanStefan a răspuns (pentru FloFlo888):

1. La lol sunt coduri pe care le primesti la diferite competitii pentru skinuri si rp.
2. Lol la ora actuala e mai bun ca dota.
3. La ce iti trebuie coduri? Ca nu stii sa joci? Invata sau lasa-te.

| oOSaritaOo a răspuns:

Nu există hackuri, coduri, etc. Te prinde dacă foloseşti şi chat engine numa ca să depărtezi. E bună securitateea.

| edy79 a răspuns (pentru Haose_5094):

Cum poti compara lol cu metin2? e a si cand ai spune ca dintr-o muratura si o inghetata muratura e mai dulce

| ZzP1nG a răspuns (pentru Haose_5094):

Ai dreptate numai nubi gasesti in team la randomstraight face

| Iuli33 a răspuns (pentru FloFlo888):

Sii sa stii ca nu doar MT2 provoaca dependenta si LOL provoaca asa ca taci.Si nu nu-s unu dintre disperatii ca stiu ca unii poate se gandesc la asta.

| Ace77 a răspuns:

Metin 2 este joc pentru copii de 9 ani, e asa mare timpenie, cea mai proasta grafica dor 5 6 magii cel mai mare *** care l-am vazut e mt 2 si dota mai mare prostie! Lol e joc de strategie nu ca si rahatul de mt 2 unde te duci pe un cimp de atk cu monstri facuti de boschetari si dai ca prostu cu sabia! Mt 2 e cel mai de rahat si cabalul dekaronul il ia cu foarte mult nu numai la grafica da are si mai multe skiluri si monstri facuti bine!

| Termure_Radu_1974 a răspuns (pentru Ace77):

Ai mare dreptate.

| kaTTsu a răspuns:

Zicea unu mai jos si ce bine zicea, ramaneti in *** la metin, mare dreptate ca de cand s-a tradus jocul, toti retarzii la ranked, m-ai avansezi o divizie in pl, barem daca ar stii sa joace, mai ales cand intalnesti un roman imposibil sa nu se evidentieze cu o injuratura in joc, ramaneti ma la cs, la dota ( astia care joaca dota normal ca nu va place lol, e aceelasi lucru pe care il face un jucator de lol, daca il pui sa joace dota ). Ce e frustrant ca dai de pustani din astia basiti de 9-14 ani pe joc. Ma nu zic, si eu am jucat cs, metin, kabal, mu, dar e adevarat ca league of legends te mai si tempereaza, nu provoaca dependenta aia tampita... Si ca sa iti raspund si la intrebare, vrei riot points? Baga bani, nu exista sa gasesti coduri moca, decat daca se dau de vreun supporter, sau daca urmaresti canalele lor twitch.tv sau ai norocul sa castigi un cod, exista anumite concursuri. Bagi 200 ron si ai destul rp, cumpara doar skinuri cu rp, lasa campionii ca de aia exista ip. Mai bine lasau dracu jocu in engleza. ma gandesc acum 3-4 ani cand am inceput sa joc lol exact la inceputurile jocului, ce frumos era, ciuciu romani, ciuciu polonezi, bulgari, rusi. acum din gold 1 am ajuns in gold 5 la ranked...

| Tecsa_Victor_1995 a răspuns:

Eu zic ca asta este singurul hack care chiar functioneaza..nu toti care va aburesc cu linkuri si aiureli.

http://www.youtube.com/watch?v=vvhG7JTSbJs

| P1TbuL a răspuns:

Http://leagueoflegends.num.ro/ Aici este RP gratuit Merge! eu am luat multe skinurii merge de cate ori vrei. da doar odata pe un cont :)

| Dumitru_Dan_1996 a răspuns:

Da exista tot ce trebuie sa faci este sa iti faci un cont care sa inceapa cu litera s si sa faci lvl 10.http://signup.leagueoflegends.com/?ref=510d48063cbaf308635908

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru P1TbuL):

Man, mie imi intra intr-un site cu comentarii, ce sa fac pentru RP? zi-mi please

| MadHOuse a răspuns:

te ajut eu cu mare placere! http://signup.leagueoflegends.com/? ref=527a21d652377208015231 aici vei face un cont.....stii cum dupa aia joci pana la 10-15 ti se vor debloca 8-9 eroi la nimereala si rp nu se poate da nu existaaaa doar daca cumperi! ai inteles!?
nu te dezcuraja! incearca si convingetE! nu te dezcuraja:D

| Tecsa_Victor_1995 a răspuns:

Maybe this video will help you/poate acest video te va ajuta.

http://www.youtube.com/watch?v=pzDrdtkvDNk

| Cosmin_Pop_1999 a răspuns:

Dap sunt de acord cu voi e frumoss lolu cu tot si fara hack ba dar pot sa aducaa si mici modificari de exemplu la sfarsitul fiecarus sezon sau an sa dea la fiecare jucator macar 1 ramburare in plus nu? nu ar fi misto vinzi de 3 ori si dupa daca vrei sa incerci 1 erou noi si nu iti place si csta 6300 ce faci? sad mai bine la fiecare sezon da macar cate 1 rambursare

| Iancu_Gaby_1998 a răspuns:

cont aici lv 10 si primesti 500 rp in +... e singuru bug pe care il stiu http://signup.leagueoflegends.com/? ref=53064c200f6b6186171338

| Akanime a răspuns (pentru Dumitru_Dan_1996):

Pe ala l-ai facut ca sa faci tu rp

| Andrei_Brasoveanu_1991 a răspuns:

Http://lolfreerp.com/ - Free riot points! Check out this page with free RP codes :) Only three steps in 5 mins and you will get your code free! VISIT, DOWNLOAD AND ENJOY BETTER GAME!

| raaduuu a răspuns:

Amazing! I just got 3500 RP code for totally FREE! Come and download code too

>> http://RiotPoint.eu/

| Malina_Iulia_1987 a răspuns:

Amazing! I just got 3500 RP code for totally FREE! Come and download code too

>> http://RiotPoint.eu/

| Madalin_Frumosu_1995 a răspuns:

Amazing! I just got 3500 RP code for totally FREE! Come and download code too

>> http://RiotPoint.eu/

| BaiatDeGaşcă a răspuns:

Amazing! I just got 3500 RP code for totally FREE! Come and download code too

>> http://RiotPoint.eu/

| Raducanu13 a răspuns:

Http://lolfreerp.com/ - Free riot points! Check out this page with free RP codes :) Only three steps in 5 mins and you will get your code free! VISIT, DOWNLOAD AND ENJOY BETTER GAME!

| Raducanu13 a răspuns:

Amazing! I just got 3500 RP code for totally FREE! Come and download code too

>> http://RiotPoint.eu/