| Apetri_Razvan_1998 a întrebat:

Care stie ceva coduri free rp league of legends?

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Gratuit nu exista, daca vezi coduri de primire RP, acelea sunt coduri cumparate care merg folosite doar o data adica doar cand le cumperi si le activezi direct. Atat... Ca sa primesti free eventual sa fie vreun giveaway cu coduri speciale de rp. In rest nu functioneaza codurile folosite inainte de altii.

2 răspunsuri:
| Walle2002 a răspuns:

Http://lolfreerp.com/ - Free riot points! Check out this page with free RP codes :) Only three steps in 5 mins and you will get your code free! VISIT, DOWNLOAD AND ENJOY BETTER GAME!

| StrikeZ0357 a răspuns:

Nu poti decat daca castigi giveaways
incearca aici:http://www.rpgiveaways.com/
Acele site-uri cu :da acest link la 10/20 persoane sunt facatura si o sa iti fure contul