| imbauser a întrebat:

stie cineva cum vinzi un jucator la fifa 2 online primul raspuns primeste dunda dar sa ajute

Răspuns Câştigător
| IndiferentXD a răspuns:

1. Nu poti vinde jucatori din echipa, doar cei de la Uniform Card.
2. Dai click pe Selling Cards de la Uniform Card, apoi click pe jucatori care vrei sa-l pui la vanzare, scrii oferta si dai click pe Put it Auction, si daca a fost vandut te anunta pe joc!

1 răspuns:
| imbauser explică (pentru IndiferentXD):

Dar ca sa cumperi un jucator pe care alt player il pune la vanzare