| catalin542000 a întrebat:

Salut tpu.Stiri alte jocuri faine cu impuscaturi in afara de seria call of duty, battlefield si medal of honor astea le-am jucat eu pe toate.
Pc meu este puternic pot juca nfs rivals si battlefield 4 la ultra deci nu conteaza cum este pc.
Si as vrea jocuri cu impuscaturi cum am zis daca se poate sa fie noi aparute si cu grafica asemanatoare jocurilor de sus.

Răspuns Câştigător
| PolBoss a răspuns:

Crysis 1, 2 si 3.
No one lives forever 1 si 2
Freedom fighters
Far cry 1, 2 si 3
Return to castle wolfenstein
Wolfenstein the new order
Homefront
Sniper Elite 3
Bulletstorm
Devastation
Command and conquer Renegade
Bioshock 1, 2 si 3
Borderlands 1 si 2
Soldier of fortune 1 si 2
Metro 2033 si metro 2033 last light
Rage
Dead space
Mass effect 2 si 3

3 răspunsuri:
| DuDDy24 a răspuns:

Joaca toata seria Crysis, Far Cry 3 siDead Space 3. Sunt foarte tari jocurile, mai ales Crysis 3winking

| iulianr a răspuns:

Seria Crysis, seria Far Cry, Spec Ops The Line, Deus Ex Human Revolution, Homefront, Metro 2033, Metro Last Light, seria Bioshock, Rage, seria Dead Space si daca iti plac si cele mai strategice, iti recomand seria Arma si Red Orchestra 2 Heroes of Stalingrad.

| YoChriss a răspuns:

Salut! Poti incerca seria Far Cry, seria Crysis, Warface, Team Fortress 2 (nu are grafica extraordinara dar este distractiv), jocurile din seria Halo, seria Sniper Ghost Warrior. Funda?