| daryus2221 a întrebat:

[FUNDA] Salut TPU, ce joc stiti gen Call of Duty? Am jucat deja:
Toata seria Call of Duty.
Toata seria Battlefield.
Am jucat Homefront.
Am jucat toate Medal of Honor-urile.
Am jucat toate Far Cry-urile.

Nu mai stiu ce sa mai joc laughing... pls sa fie joc gen Call of Duty cu campanie... ceva mai noi sau si vechi dar totusi sa aiba grafica medie.

3 răspunsuri:
| Ady100 a răspuns:

Incearca Seria Metro (2033 si Last Light), STALKER(Call of Prypiat, Shadow of Chernobyl, NU Clear Sky ca e urat), seria Crysis toata (1, 2,3), Seria Serious Sam(e fps nu chiar in genul COD).
Sper ca te-am ajutat! big grin

| AndreiStoica003 a răspuns:

Sniper elite v2, ghost recon 2, max payne 3, halo (seria), spec ops,, arma 3, flashpoint, gears of war. funda?

| gabrielbosssmecherdesmecher a răspuns:

Total overdos, delta force xtreme, counter strike 1.6, 1.8, 2.6 toate cs-urile