| LittleMuck15 a întrebat:

Stiti cum sa instalez jocuri pe calculatoarele de la scoala? Au doua conturi unul "Elev" si altul "Administrator"(ca sa intru in el imi trebuie parola). Cand incerc sa instalez ceva, chiar daca sunt in "Elev" imi cere permisiunea administratorului si parola. Cum as putea sa instalez un joc fara sa imi ceara parola? Calculatoarele au windows 10. Pe ele mai sunt instalate si alte jocuri(gen: LOL, NFS, Track Simulator) instalate de alte clase. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| ScarRz a răspuns:

Nu poti fara parola de admin, doar daca gasesti sa downloadezi jocuri gata instalate