| KaRat3 a întrebat:

Stiti cumva de unde pot descarca si eu un hack de boost pentru need for speed world? Dar care sa mearga nu sa imi ceara parola sau sa raspund la intrebari din alea sa imi dea parola pentru hack. Dau funda raspunsului castigator!

Răspuns Câştigător
| 000MadMAX000 a răspuns:

Nu sunt frate HACK-uri pentru asa ceva, am cautat si eu ca disperatul, au intarit astia securitatea serverelor, erau ceva inainte ce mergeau acum vreo 3 ani, acum chiar daca are cineva hack nu il da sigur, nu fa prostia sa dai sms-uri si de alea pe toate siteurile ca iti cheltui banii degeaba.