| RazvanNikolas1994 a întrebat:

as vrea si eu un hack pentru Need For Speed World pentru Speed Boost sau money. Multumesc! Dar va rog fara survey sau dupa ce descarci arhiva sa iti ceara parola la arhiva. Raspunsul corect primeste FUNDOI!

3 răspunsuri:
| Nebunel123 a răspuns:

Am eu un monet hack in pc dar nu stiu cum sa il instalezi in nfs mie mi la instalat un amic... daca vrei imi poti da id de mes iar eu fac hackul arhiva si til trimit. la instalare te descurci tongue

| RazvanNikolas1994 explică (pentru Nebunel123):

Tie iti merge hacku ala al tau?

| Nebunel123 a răspuns (pentru RazvanNikolas1994):

Da logic ca imi merge daca nu mergea nu mai zicem de el