| ErrorFound a întrebat:

Stiti jocul Alien vs Predator 3? Normal ca-l stiti, cel din 2010...

Ei bine, poate ca unii dintre voi l-ati jucat si voiam si eu sa stiu:
Stiti la campania de la Marines, acea misiune in Club?
Daca da, puteti sa-mi spuneti numele melodiei care ruleaza cand apar extraterestrii? big grin

Răspuns Câştigător
| EarsOfAFox a răspuns:

Asta?

http://www.youtube.com/watch?v=PcgmsITRP-g

E din OST-ul jocului. Banuiesc ca a fost facuta special pentru joc. Se intampla asa ceva.

3 răspunsuri:
| ErrorFound explică (pentru EarsOfAFox):

Da, da, asta e. Thx, Thx. big grin

| EarsOfAFox a răspuns (pentru ErrorFound):

Cu placere. Vai, dar abia acum am observat ca era intrebarea din septembrie, anul trecut. laughing Am vazut-o la fara raspunsuri azi. Asta e partea urata la TPU. Nu se gasesc oamenii sau raspunsurile potrivite la timpul potrivit.

| ErrorFound explică (pentru EarsOfAFox):

Eh, nu conteaza. rolling on the floor Ma bucur ca am dat de ea.