| andy14 a întrebat:

Stiti un magazin unde pot gasi Need for Speed Pro Street?

Răspuns Câştigător
| lolez a răspuns:

Il poti lua de pe net, big grin, sau pur si simplu din carrefour, sau mai sunt si magazine specializate gamerilor, unde poti gasi abosolut tot
sper sa gasesti, Noroc

4 răspunsuri:
| lolez a răspuns:

Da, te poti duce in carrefour, sau poti comanda de pe net, sau te poti duce in magazine dedicate gamerilor unde gasesti tot ce vrei de la windowsuri, pana la jocuri, de la WoW, la Mariowinking funda?

| andy14 explică (pentru lolez):

Caut pentru ps2

| lolez a răspuns (pentru andy14):

Da,am raspuns cam tarziu,dar, da poti gasi acolo, si ps3, ps2, mac,,etc

| andy14 explică (pentru lolez):

Am gasit in cora.