| Gangzbang a întrebat:

Salut TPU
Stiu ca nu am postat unde trebuie...
Dar am o intrebare:imi puteti da un program bun pentru editat/creat intr-o-uri...in afara de sony vegas...care stiti unul bun si sunteti dispus sa ma ajutati la crearea unuia pentru Channelul meu de youtube add sorin99g (messenger)

Răspuns Câştigător
| hSh3ad a răspuns:

Mai exista si Adobe After Effects CS4 in variantele CS4 si CS5 cat si Cinema 4D in variantele R11, 5 R12 si R13. In Cinema 4D se face EXTREM de usor un intr-o.Descarca-le si scrie pe Youtube dupa ce il descarci: Cinema 4D R11, 5 R12 sau R13 (depinde ce varianta iti iei) free templates, asa sa faci si cu After Effects.

1 răspuns:
| Horiaaaq a răspuns:

Windows Live Movie Maker daca ai Windows 7 il ai instalat ca vine cu tot cu Windows.Dar doar Windows 7!