| Eu_Alex_1997 a întrebat:

Sunt tare pasionat de masini, si abia astept sa imi iau permisul de conducere! Deci, pana atunci, as dori un joc pentru pc, in care sa trebuiasca sa respect regulile de circulatie exact ca in realitate si cu masini cat mai reale, nu neaparat de viteza! Gen City Car Driving, dar fara bani! Va multumesc din suflet! Fundaaa! :**

5 răspunsuri:
| DanielVălean a răspuns:

Euro Truck Simulator 1 si 2 acolo stai la semafor si faci tot ce se poate ca in lumea reala. De asemenea si in GTA oricare ar fi poti face asa ceva.

| Eu_Alex_1997 explică (pentru DanielVălean):

Am jucat tot ce imi spui tu, totusi, a devenit plictisitor! In cazul in care nu voi primi un raspuns mai bun, vei primi funda, iti multumesc!

| DanielVălean a răspuns (pentru Eu_Alex_1997):

Nu ai pentru ce. dar oricum voi mai cauta poate mai gasesc.

| DanielVălean a răspuns (pentru Eu_Alex_1997):

Nu ai pentru ce. dar oricum voi mai cauta poate mai gasesc. Am mai gasit Test drive unlimited 2

| xLexus a răspuns:

Incearca Driver San Francisco sau Driving Simulator 2011/12