| Kalone a întrebat:

Tot eu, de data aceasta, am adus intrebarea din nou, in speranta unor raspunsuri mai bune.

Vreau un joc, pentru PC, Care suporta volanul, in genul Forza Horizon 3(Daca nu stiti jocul, va descriu cum sa fie : Sa fie openworld, sa poti sa te plimbi, fara sa fi obligat sa faci curse, unde sa iti cumperi singur masinile, sa faci curse de strada, si etc.

Va rog, nu vreau raspunsuri de genul : GTA, NFS, etc. Vreau raspunsuri serioase!

Ofer

Răspuns Câştigător
| CentyLox a răspuns:

Euro truck simulator 2
Dirt 3
American truck simulator
Project cars
Sincer recomand si
Need for speed 2015
Le am pe toate astea pe pc si sunt mulțumit + volan

4 răspunsuri:
| tudor565 a răspuns:

Incearca Beam Ng, seria Dirt, Eurotruck, Flattout..etc.

| Kalone explică (pentru tudor565):

Vreau sa te intreb ceva: Dirt 3, mi-a luat ochii.

1.Merge volanul pe Dirt 3?
2.Trebuie sa iti cumperi singur masinile?
3.Are masini precum Lamborghini/Ferrari?

| tudor565 a răspuns (pentru Kalone):

Pe volan mere.Nu stiu exact jocul pentru ca nu l-am jucat. Uita-te pe Youtube.

| ThePotatoMaster a răspuns:

Mad Max, cam atat fata de ce au spus altii.