| DeaXMario123 a întrebat:

Va rog spuneti si mie ce jocuri pot sa ma joc pe aceste specificatii - 1.4 ghz processor si 2 gb/1 gb/500 mb ram, eu am un calculator cu 2.35 ghz si 2 GB RAM, am observat ca nu pot sa ma joc prea multe jocuri..

Răspuns Câştigător
| andrei99678 a răspuns:

Salut hai să îți zic io.Am și eu un PC cu 2GB RAM că și tine.Pentru jocuri ți-aș recomanda in felul următor:Minecraft merge foarte bine in 35 fost da daca vrei te pot învăța cum să îți faci fps urile duble pe discord la andrei1#1374,SAMP(GTA San Andreas Multyplayer) mie îmi merge perfect, NFS Underground, GTA Vice City, Și mi se pare că poți juca ai GTA 5 la asta nu sunt singur. Daca vrei sa vb vb pe discord andrei1#1374 ori pe Instagram la andrei1.insta cu poza cu crow de pe BrawlStars. Sper că te-am ajutat

| DeaXMario123 explică (pentru andrei99678):

Multumesc mult! Chiar, acum am incercat NFS Underground si Minecraft! Chiar merge! Multumesc din nou!

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" DeaXMario123 : ce jocuri pot sa ma joc pe aceste specificatii...am observat ca nu pot sa ma joc prea multe jocuri"

dificil să zicem noi ce poți/vrei/ai tu in materie de jocuri. Dar la sigur, "merge" solitaire

| DeaXMario123 explică (pentru sierra1):

Adica voiam sa zic ca nu merge pe jocuri moderne...

| DeaXMario123 explică (pentru DeaXMario123):

E, si am Windows 7, eu il am din 2009...

| marinaru777 a răspuns:

Seafight

| andrei99678 a răspuns:

Salut hai să îți zic io.Am și eu un PC cu 2GB RAM că și tine.Pentru jocuri ți-aș recomanda in felul următor:Minecraft merge foarte bine in 35 fps da daca vrei te pot învăța cum să îți faci fps urile duble pe discord la andrei1#1374,SAMP(GTA San Andreas Multyplayer) mie îmi merge perfect, NFS Underground, GTA Vice City, Și mi se pare că poți juca ai GTA 5 la asta nu sunt singur. Daca vrei sa vb vb pe discord andrei1#1374 ori pe Instagram la andrei1.insta cu poza cu crow de pe BrawlStars. Sper că te-am ajutat