| яαzναη a întrebat:

Salut,TPU! Vreau niste servere de Counter-Strike,cu modul Zombie Biohazard,nu Zombie Plague,ci Zombie Biohazard : sa aiba clase de zombie,gloante infinite fara reload si cel mai important, 2-3 lasere la inceput.Sa nu fie zombalai.zapto.org(zmbio.zapto.org),zm.godplay.ro; sa fie servere deschise si faine cele mai multe servere sau cel mai bun server primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Andrei_Laurentiu_1987 a răspuns:

Zm.ropg.ro E tare da nu prea are ce ai zis tu, gl infinite cred ca are, are si smoker la clasele zombie happy vezi tu e super tare

2 răspunsuri:
| закрыт a răspuns:

192.168.1.23:27019 cel mai fain server de zm iti da Vip cum intri,adminul este foarte eftin, munitie infinita si altele, intrati...

| zmbio a răspuns:

Salut! Dupa o pauza de 5 ani de inactivitate, suntem bucurosi sa va anuntam ca serverul ZmBio.zapto.org s-a redeschis official in 2023 pentru mai multe detalli, puteti vizita serverul nostru de discord : https://discord.gg/YbxrWKnJwp
DNS SERVER: ZmBio.Zapto.Org
IP SERVER: 5.83.43.180:27015