| xShaarawy a întrebat:

Vreau sa stiu daca aceste jocuri imi merg pe acest laptop!

Fifa 13/14

Battlefield:Bad Company

Cod:Mw2

L4D2

Laptop :

4GB Ram

nVIDIA GeForce 710M 2GB

2.2 Ghz

procesor Intel Pentium Dual Core B960.

Dau Funda! happy

Răspuns Câştigător
| Sharky_Fistis_1993 a răspuns:

Buna. Poti incerca sa le duci pe LOW. Din cauza procesorului se poate sa ai probleme cu jocurile urmatoare: Batlefield(care are un motor grafic foarte avansat si este configurat si pe procesor)
Si Fifa 14 se poate si cu 13 nu sunt sigur.

Incearca, dar cand intri in ele sa inchizi alte procese (programa, antivirus etc).

Sper sa te ajute. Stima.

2 răspunsuri:
| MoRtal190 a răspuns:

Game-debate.com. Cauti acolo jocurile pe care vrei sa le incerci, deschizi pagina jocului si jos ai o optiune sa iti scrii componentele calculatorului. Dupa ce le scrii, o sa iti zica cat de bine merg.

| Homoranu_Ottavio_1970 a răspuns:

Trebuie sa setezi la rezolutii low si merg!