| TheKillerOfKillers a întrebat:

Vreau sa stiu daca imi merge Gta IV pe laptopul meu. Am:
Windows:7 Ultimate 32 bit
Procesor: Intel(R) Pentium (R) CPU B960 @ 2. 20GHz 2(CPUs), ~2.2 GHz
Memory:6144MB RAM
DirectX versionbig grinirectX 11.

Dau funda promit! Pana acum mi-au mers toate jocurile care le-am incercat cum ar fi: Call Of Duty Black Ops, Call Of Duty MW3, Assassin's creed 3, Far Cry3, Assassin's creed Revelations, Gta San Andreas, Euro Truck Simulator 2, Prince of Persia T2T, si multe altele.

Răspuns Câştigător
| Generalul a răspuns:

Nu ai zis ce placa video ai, aia conteaza cel mai mult, dar daca au mers restul ar trebui sa mearga si asta, chiar daca nu la detalii maxime...

3 răspunsuri:
| TheKillerOfKillers explică:

Nu stiu cum sa aflu placa video. Pe celelalte le-am aflat cand am scris in run "dxdiag" dar nu gasesc acolo placa video. Cum aflu placa video?

| KinekT a răspuns:

Mw 3 nici nu se compara cu gta 4 la grafica. deci o sa-ti mearga cu usurinta la setari medium-high ultra. depinde de ce placa video ai

| skatt a răspuns:

Daca ai placa video buna sau bunicica, iti va merge daca tu spui ca ti-au mers si jocurile celelalte.