| DoBrOOO2001 a întrebat:

vreau si eu sa ma joc unturned cu un prieten pe steam, imi da invite ma baga in lobby dar cand el intra sa zic pe single player pe mapa nu ma baga. Aveti vreo idee? Sau cu hamachi.

Răspuns Câştigător
| dbigiu84 a răspuns:

Salut.Puteti fi pe acelasi lobby si sa intrati pe un server.SinglePlayer inseamna NO-COOP adica nu MultiPlayer.
Cautati un server gol pe care sa intrati amandoi sau jucati-va pe servere si cu alti oameni.
Am incercat sa fac un server privat pentru a juca cu prietenii, dar nu a mers nici cum.